В одинадцятому ефірі шоу "Голос країни. Перезавантаження" одним з останніх поборовся за місце у чвертьфіналі співак NIKITA LOMAKIN. 

Перед виступом "радник" Тіни Кароль Дан Балан розповів про співпрацю з артистом.

"2019 року у мене був масштабний тур Україною під назвою Ventigo. Тоді Микита співав на розігріві туру та великого концерту у Палаці спорту. Він дуже талановитий співак, тому мені цікаво, що ж ти зробила з ним", - сказав Балан.

"Голос країни-11": Тіна Кароль та Дан Балан пустилися в романтичний танок під спів NIKITA LOMAKIN

LOMAKIN виконав хіт JONY під назвою "Ты беспощадна". Лірична пісня та чуттєве виконання змусили "ДанТіну" закружляти в романтичному танці.

Після виступу учасник пригадав, як познайомився із Баланом: "Я дуже хотів познайомитися з Даном у турі, і після концертів я кожного разу стояв біля гримерної та чекав на Дана. Так промайнуло 4 міста, а я його так і не зустрів. Тоді я подумав, що можливо він не хоче зі мною знайомитись. Але у п'ятому місті я все ж таки побачив Дана. Він йшов мені назустріч і сказав: "Ось ми і познайомились, тільки у мене є одне запитання, де ти весь час пропадав?".

Зі свого боку, Дан зізнався, що йому подобався артист і тоді, і зараз, зазначивши, що учасник неабияк виріс професійно. Зірка пророкує Микиті велике майбутнє.

Тренерка дала шанс поборотися за місце у прямих ефірах та посадила Ломакіна на місце Дениса Калитовського, який пішов з шоу.

Зауважимо, повний випуск "Голосу країни" можна переглянути по понеділках на 1plus1.video.

Нагадаємо, Міла Нітіч поборолася за місце у прямих ефірах. Артистка захопила потужним виступом. 

Джерело