Відома українська модель і телеведуча Катя Осадча сяяла в красивій сукні 

Так, в новому сторіс телеведуча показала, як готується до чергових зйомок, зробивши селфі в гримерці. Катя навела камеру телефону на дзеркало. 

Красуня присіла на стілець і показала себе в сяючому вбранні. Легка тканина обтягнула оголений бюст, що було видно з найпотаємніших деталей. Маленький розріз трохи оголив животик телеведучої. 

Осадча з

Вона підкреслила тонку талію поясом під колір сукні. 

Осадча зробила макіяж з акцентом на очі, вона посміхалася і виглядала свіжо і щасливо, а аксесуари позаду неї створювали якийсь німб над головою - просто неземна жінка.

Публікація не зібрала багато лайків і коментарів у відкритому доступі, адже в сторіс немає такої можливості. 

Осадча з

Нагадаємо, Катя Осадча народилася 12 вересня 1983 року в Києві в благополучній родині. З дитинства вона була творчою особистістю -  відвідувала уроки музики і наполегливо займалася в танцювальному ансамблі «Соколята».

Красуня росла високою, саме тому вступила в Київську модельну школу «Багіра», вже в 13 років успішно закінчила навчання і вступила у світ модельного бізнесу. 

Осадча досягла великих висот, попрацювавши за кордоном. Однак у 18 - вона повернулася на Батьківщину, вирішивши стати тележурналістською. 

Джерело