Тариф на електроенергію для населення в Україні від 1 квітня, найімовірніше, не зміниться і становитиме 1,68 грн за кіловат.

 

Стало відомо, чи зміниться ціна на електроенергію для населення

Про це під час пресконференції з нагоди року діяльності Кабміну 4 березня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Пише ТСН.

“Це питання наразі обговорюється. Скоріш за все, тариф для населення залишиться 1,68 грн…. Підхід Кабінету міністрів повністю співпадає з філософією президента України. За електроенергію, якщо є якісь дисбаланси, мають платити багаті, тобто ті, хто мають гроші – повинні заплатити. Ті, хто платити за електроенергію, за інші енергоресурси не можуть з тих або інших причин – ті мають отримати підтримку від держави”, – наголосив очільник уряду.

Шмигаль додав, що ринкова економіка передбачає і ринкові ціни. “Звичайно, наша логіка і наш рух до ринкової економіки говорять про те, що ціни мають бути ринковими, а люди повинні отримувати монетизовані субсидії”, – додав він.

Нагадаємо, 28 грудня уряд скасував пільгову ціну на електроенергію для населення – 90 копійок за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год – від 1 січня до кінця березня 2021 року і встановив її на рівні 1,68 грн за 1 кВт-год на весь спожитий обсяг.

Джерело