Донецький "Шахтар" програв волочиському "Агробізнесу" в матчі 1/4 фіналу Кубка України і вилетів з турніру. Основний час зустрічі, що проходила в Києві на стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського, завершився з рахунком 0:0. Долю гри в овертаймі вирішив один єдиний гол.

Матч вийшов не багатим на гольові моменти, тому не дивно, що за 90 хвилин команди забити так і не змогли.

Найреальніший шанс відкрити рахунок в основний час не реалізував Алан Патрік. Бразилець не забив пенальті, який заробив Манор Соломон. Удар Алана з 11-метрової позначки потягнув голкіпер "Агробізнесу" Олег Мозиль.

Пенальті, вилучення і не зарахований гол: "Шахтар" сенсаційно вилетів з Кубка України від клубу Першої ліги

Буквально в атаці у відповідь номінальні господарі забили, але гол у ворота Андрія Пятова було скасовано через офсайд у Сергія Петрова.

Гра плавно перетекла в овертайм, де і вирішилася доля путівки до півфіналу. На 96-й хвилині Богдан Семенець вийшов на побачення з Пятовим і переграв його.

На 109-й хвилині "гірники" і зовсім залишилися в меншості. За повторне попередження з поля був вилучений Давид Хочолава.

Півфінали Кубка України відбудуться 21 квітня.

Фінал турніру заплановано в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.

Першим півфіналістом Кубка України стала луганська "Зоря", яка обіграла з рахунком 2:1 рівненський "Верес". Також до наступного раунду турніра пройшло київське "Динамо", яке точніше виконало серію пенальті у грі з ковалівським "Колосом".