Івано-Франківський виконком просить президента Зеленського, уряд та ВРУ пом’якшити карантин

Міський виконавчий комітет ухвалив рішення про звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з приводу пом’якшення карантинних обмежень на території Івано-Франківської територіальної громади, пишуть Версії з посиланням на Cуспільне Карпати.

За таке рішення проголосували на засіданні виконкому міської ради: 33 – за, 1 – утримався. В зверненні йдеться про наступне:

  • дозволити органам місцевого самоврядування самостійно вирішувати питання щодо порядку здійснення діяльності бізнесу в умовах карантину для червоного рівня епідемічної небезпеки;
  • пом’якшити заборони та обмеження для суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, встановлені для червоного рівня епідемічної небезпеки, а саме – дозволити обслуговування покупців із розрахунку одночасного перебування однієї особи на 10 м кв. загальної площі приміщення з дотриманням карантинних вимог;
  • розробити механізм надання соціальної підтримки працівникам та суб’єктам господарювання на час жостких карантинних заходів та дозволити роботу на непродовольчих ринках з дотриманням карантинних вимог.

Також йшлося про те, щоб дозволити органам місцевого самоврядування самостійно зменшувати податкове навантаження на підприємців.

Джерело