На Прикарпатті провели позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки  у  118  закладах .

Однак в один із закладів рятувальників до проведення перевірки не допустили, повідомляє управління ДСНС в області.

Рятувальники позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки  у  118  закладах, з них: 76  готелі, 7  пансіонати, 3 хостели та 32 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

У Коломиї пожежників не пустили на перевірку в готель

Також склали 54 акти неможливості заходів державного нагляду (контролю), з них: 42 готелі, 2 пансіонати, 1 хостел та 9 будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

До адміністративної відповідальності притягнули 111 осіб.Під час перевірок рятувальники, передусім, звертають увагу на стан утримання евакуаційних шляхів, справність протипожежного обладнання, наявність первинних засобів пожежогасіння та відповідної документації, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням тощо. Також, в ході перевірки, співробітники Служби порятунку проводять додаткові протипожежні інструктажі з працівниками  закладів.

Також була запланована перевірка в готелі «Магнолія» в місті Коломия, про що  попередили керівника закладу. Проте в день проведення перевірки,  працівників Коломийського МРВ не допустили в готель.

У Коломиї пожежників не пустили на перевірку в готель

Джерело