У середу, 3 березня, в мережі з’явилося відео мовного скандалу, який розгорівся в Одесі в магазині одягу. Річ у тім, що консультант-продавець відмовилася обслуговувати покупця російською мовою. Після чого жінка заявила, що “мова – це говяжий язик”.

 

“Мова – говяжий язик”: в Одесі в магазині одягу розгорівся мовний скандал (відео)

Продавець відповіла, що відвідувачка може розмовляти на тій мові, на якій їй зручно. Сама ж продовжила спілкування українською.
Мова – говяжий язик. Якби ми з вами жили по-людськи, то домовилися б, як всі нормальні люди”, – заявила клієнтка.

Вона порадила працівниці магазину згадати історію Одеси, хто першим поселився на території міста. Але ніякі факти вона не призвела.

У цьому магазині жінка, яка влаштувала скандал, була не одна. З нею знаходився чоловік. Він попросив книгу скарг і написав туди своє невдоволення тим, що в магазині відмовилися обслуговувати російською мовою.

В інтерв’ю 048.ua адміністратор магазину заявила, що всі продавці спілкуються з клієнтами українською мовою і ніколи не переходять на російську, навіть якщо їх про це просять.

“Ми можемо просто мовчати, але на російську не перейдемо”, – сказала адміністратор.

Журналісти зазначили, що, коли кореспондент тільки прийшов в магазин, то обслуговували покупців російською.

Сообщение “Мова – говяжий язик”: в Одесі в магазині одягу розгорівся мовний скандал (відео) появились сначала на NEWS TiME.

Джерело