Правоохоронці пояснили призначення елітного Porsche, який нещодавно був помічений на вулицях Києва з емблемами Національної поліції.

Відповідний пост з'явився на сторінці Національної поліції України в Instagram.

Кілька днів тому в Києві помітили елітний спорткар Porsche, який був оформлений в стилі патрульної поліції. Поява дорого автомобіля в рядах поліції сильно спантеличила українців по початку, проте на бічній частині автомобіля розташовувалася назва фільму "Нереальний коп", яке пояснило його початкове призначення.

Київські копи похвалилися новим елітним Porsche:

Можливо, творці українського фільму використовували автомобіль для зйомок, або таким чином запустили рекламу на честь швидкої прем'єри "Нереального копа" в кінотеатрах.

Втім, у Національній поліції вже прокоментували множинні запити українців з цього приводу.

"Ми самі не проти поповнити наш автопарк такою крутою автівкою. Але, на жаль, ця машинка знімалася в українській поліцейській комедії і передавати її в користування нам режисери й сценаристи не планують", - зазначено в повідомленні.

Думка українців в коментарях розділилися: деякі захоплювалися розкішним автомобілем і бажали поліцейським скоріше такий отримати, а інші заявили, що нашій поліції не можна довіряти такі дорогі машини.

Київські копи похвалилися новим елітним Porsche:

Київські копи похвалилися новим елітним Porsche:

Джерело