Компанія Apple працює над смартфоном без фізичних портів. Про це повідомляє видання Appleosophy.

За інформацією джерел, інженери американської компанії розробляють нові методи синхронізації iPhone з комп'ютером. Це вказує на те, що в майбутньому корпорація може випустити смартфон без будь-яких отворів.

У звіті говориться, що фахівці працюють над інструментом Internet Recovery. Він дозволяє зв'язати смартфон з комп'ютером за допомогою інтернет-з'єднання. Щоб завантажити дані на апарат після покупки або скинути і заново налаштувати iPhone, користувач повинен вибрати пункт Internet Recovery, після чого смартфон знайде відповідний комп'ютер, що знаходиться в одній з ним мережі. У разі Mac пристрій буде додано до програми Finder, в разі ПК - iTunes. Потім почнеться процедура відновлення.

Apple випустить iPhone без жодного отвору

Інсайдери помітили, що раніше Apple намагалася створити схожий інструмент на основі Bluetooth. Однак в ході тестів з'ясувалося, що протокол бездротового зв'язку не забезпечує необхідний рівень безпеки, а швидкість передачі даних є низькою. У повідомленні говориться, що Apple ще далека від розробки прототипу пристрою без портів, тому вихід подібного iPhone навряд чи відбудеться до кінця року.

У представлених восени смартфонах серії iPhone 12 американська компанія додала підтримку бездротового зарядного стандарту MagSafe. Однак, як і раніше, власники девайсів можуть заряджати свої смартфони дротом, через роз'єм Lightning.

Раніше стала відома вартість iPhone 13 Pro. Фахівці зробили висновок, що iPhone 13 Pro з накопичувачем в один терабайт може бути оцінений у США і Китаї у 1 699 доларів і 14 тисяч юанів відповідно. В українській гривні це приблизно 47 625 тисяч гривень.

Автори уточнили, що це не максимальна вартість апарату у новій серії смартфонів Apple, оскільки у лінійку увійде ще й iPhone 13 Pro Max. Описаний апарат з одним терабайтом вбудованої пам'яті дозволить користувачу не турбуватися про зберігання особистих даних і зйомці фото і відео високої якості.

Джерело