Рік тому Харківська мерія обіцяла вирішити питання з "Коксохімом", де взяла на себе контроль по установці нового обладнання, яке відповідало б міжнародним стандартам.

На засіданні комісії з викидів Коксохіму, яке пройшло 2 лютого, секретар міськради Ігор Терехов пообіцяв взятися за вирішення цієї проблеми, підписавши звернення до Державної комісії з техногенної та екологічної безпеки з проханням зупинити роботу Харківського коксового заводу "Новомет", передає "Вечірній Харків".

Тим не менш, дана обіцянка, яка надійшла від міськради, далеко не перша. Ще в грудні 2019 року Терехов заявив про те, що Харківська міськрада взяла під особистий контроль скорочення шкідливих викидів Коксохіму.

"Була відпрацьована стратегія, що завод зобов'язаний за свої кошти виконати всі заходи, щоб не було шкідливих викидів",- заявив Ігор Терехов.

Терехов начхав на благання харків'ян щодо смердючого

Терехов начхав на благання харків'ян щодо смердючого

Йшлося про встановлення спеціального обладнання, яке допомогло б у вирішенні екологічної проблеми. І цей процес у міськраді обіцяли контролювати.
З огляду на те, що обладнання не було встановлено, а харків'яни все ще скаржаться на шкідливі викиди, обіцянка Ігоря Терехова виконана не була.

Джерело