Корисні поради: як обрати кальян

Кальян уже давно став дуже популярним в нашій країні. Він вважається одним з видів розваг і релаксації. Особливо кальян є популярним серед людей, які не курять сигарети і практично не вживають алкоголю. Дуже часто кальяни https://skymarket.cc/ru/kalyany-ru є в меню закладів харчування.

Кальян на сьогоднішній день є невід’ємною частиною життя більшості людей різних вікових груп. Одні вважають за краще курити вдома, інші – в розважальних закладах. В обох випадках зараз вкрай актуальним є питання вибору кальяну, оскільки при такому широкому розмаїтті моделей можна легко розгубитися. У цій статті розповімо про те, як вибрати хороший кальян для дому та для закладу.

Як вибрати хороший кальян?

Перш за все слід врахувати, для яких цілей буде використовуватися кальян та з якою періодичністю.  Найважливішим критерієм при виборі кальяну є матеріал, з якого його виготовлено. Віддавайте перевагу кальянам, які виготовлені з наступних матеріалів:

  • нержавіючої сталі
  • міді
  • латуні

Якщо ви вирішили придбати кальян для власного використання вдома, при цьому курите ви не часто, а лише пару раз в тиждень, а то і рідше, то можна сміливо вибирати бюджетний кальян з нержавіючої сталі. Такий матеріал стійкий до появи корозії і перепадів температур і простий у догляді. Також відмінним варіантом для будинку буде кальян з латуні.    

Корисні поради: як обрати кальян

Не забудьте врахувати той факт, що кальяни для дому можуть бути із дуже простим та базовим дизайном, який аж ніяк не підійде для використання у ресторанах та розважальних закладах. Дуже простий  зовнішній вигляд може викликати  здивування у гостей і, можливо, навіть змусить їх засумніватися в професіоналізмі співробітників. Тому при виборі кальянів для закладу варто враховувати не тільки їхню здатність  витримувати постійні контакти з водою і його зносостійкість, але також зовнішній вигляд і дизайн.

Який кальян краще вибрати додому?

Перш за все, варто мати на увазі, що кальян ми купуємо додому і купуємо його на тривалий час, отже, нам найкраще підходять моделі, створені з використанням нержавіючої сталі. В даний час ринок насичений найрізноманітнішими варіантами кальянів, які варті уваги. Є дизайнерські моделі, які можна назвати витвором мистецтва, а є максимально прості, але хороші і по курінню, і за ціною.  

Великою популярністю користуються кальяни марки DarkSide https://skymarket.cc/ru/kalyany-ru/kalyany-darkside-ru. Вони виконані з кращих матеріалів на ринку, а їх якість не викликає жодного сумніву. Уважний підхід до дрібниць відокремлює преміальний кальян від дешевого. Це можна помітити з перших же хвилин після покупки.

Як тільки ви візьмете коробку від кальяну в руки ви відразу ж зрозумієте, що тримаєте в руках дорогу і сучасну річ. Але головна магія не коробка, а те, що в ній по-дизайнерськи оформлений кальян, який довго та надійно служитиме і радуватиме своїх власників.

Як вибрати хороший кальян. Параметри.

Окрім порад щодо матеріалів, з яких виготовляють кальяни, є кілька базових критеріїв, які допомагають з вибором хорошого кальяну.

До них відносяться:

  • Висота шахти. Чим вище шахта, тим краще охолоджується дим. Саме з цієї причини багато любителів «подиміти» недолюблюють маленькі китайські кальяни, оскільки дим в них просто не охолоджується, а надходить в легені теплим, що позначається на якості куріння. Однак, шахта не повинна бути надмірно високою, інакше вона може переважувати всю конструкцію в зборі, що особливо небезпечно при палінні будинку. Оптимальна висота шахти – від 50 до 70 см.
  • Стійкість колби. Кальян може переважуватися не тільки через надмірну висоту шахти, а й у разі, якщо колба нестійка. На це впливає діаметр її дна. Чим воно ширше, тим надійніше кальян буде стояти на поверхні.
  • Діаметр шахти. Чим ширше діаметр, тим легше тяга. Це варто враховувати, особливо якщо ви новачок в кальянній справі.  

Яку чашу для кальяну краще вибрати?

Після того, як самий кальян придбаний, можна поговорити і про вибір правильних аксесуарів skymarket.cc/ru/ugol-ru.

Пройдемося по критеріям вибору чаші:

Найбільш універсальними вважаються чашки UPG (Апгрейд) або турка. Вони виготовляються з глини, рівномірно розподіляють тепло, а також відрізняються невисокою вартістю.  

Силіконові чашки підходять для легкого тютюну. Якщо вам важливий смак, а не терпкість, або ж вам важко контролювати жар, обзаведіться чашею з силікону. Справа в тому, що силікон гірше проводить тепло, тому не дає тютюну перегріватися, роблячи процес куріння максимально комфортним.

Глазуровані чаші  краще використовувати для міцного тютюну, рясно просочених сиропом. Особлива форма не дає сиропу стікати вниз, а утримує його в чаші протягом усього сеансу, а використовуваний матеріал допомагає розкриватися тютюну. 

 

 

 

Джерело