ДБР таки розслідує справу про ймовірний провал спецоперації із захопленням "вагнерівців", до якого, нібито, причетні топ-посадовці Офісу президента України.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Факт розслідування та допитів причетних сьогодні підтвердив виконувач обов'язків директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов під час звіту про роботу відомства у Верховній Раді.

ДБР буде розслідувати ймовірний провал спецоперації із захопленням "вагнерівців"

Він також запевнив, що в травні до суду потрапить справа про авіакатастрофу Ан-26 з курсантами та Харківщині. Це розслідування нині на фінальній стадії.

А от у депутатів досягнення ДБР захоплення не викликають. Роботу правоохоронного органа, який задумували як українське ФБР, нардепи критикували передусім за дріб'язковість більшості розслідуваних справ. «Знаєте, що найбільше розслідує ДБР? 40% всіх справ, за якими є підозра - це самоволка. ... Розслідують те, як хлопці самовільно залишають військову частину, щоб піти «Кока-Коли» купити. Якщо почитаєте звіт ДБР, я зараз не жартую, знаєте, що вони в звіті пишут, що що їхнє досягнення це те, що у них на 10 тисяч підписників у Фейсбуці виросло», - обурюється нардепка.

Джерело