У Тернопільській області знайшли поклад боєприпасів часів Другої світової війни. 

Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій. За інформацією рятувальників, "привіт" з минулого століття виявили у лісовому масиві поблизу села Семенів (Тернопільський район). 

Днем раніше у селі Кривче, що на Чортківщині, знайшли аж шість мін часів Другої світової. Піротехніки вилучили вибухонебезпечні предмети в безпечному місці для подальшого знешкодження.

В тернопільському селі знайшли подарунок Гітлера, міг вбити будь-якої миті: один невірний рух...

В Управлінні ДСНС нагадали українцям про те, що правильно і безпечно знешкодити боєприпаси можуть лише досвідчені фахівці. В жодному разі не намагайтеся робити це самостійно, оскільки ваші дії можуть призвести до непоправного. 

Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, негайно повідомте про це місцеві органи влади, зверніться до рятувальників або зателефонуйте у поліцію за тел. "102". 

В тернопільському селі знайшли подарунок Гітлера, міг вбити будь-якої миті: один невірний рух...

Тим часом у британському місті Ексетер було виявлено бомбу часів Другої світової війни, яка не розірвалася. Боєприпас знайшли на будмайданчику однієї з приватних компаній. Її знешкодженням зайнялися військові. У результаті контрольовану детонацію бомби Другої світової війни, виявленої неподалік університету у Ексетері, провели о 18:10 в суботу, 27 лютого.

Джерело