Колишні учасники гурту DZIDZIO Олег Турко, він же "Лесик", Назар Гук, він же "Юлік" а також Михайло Хома, він же Дзідзьо вперше розповіли в програмі "ЖВЛ", чому їхній колектив дав тріщину.

Хлопці разом створили колектив, однак з карколомним успіхом впоратися не змогли. Як відомо, спочатку з розкрутою гурту допомагав Андрій Кузьменко – лідер гурту "Скрябін", який загинув у ДТП 2015 року. Кузьма був другом дитинства Лесика.

Та на відміну від Кузьми, 2009-го публіка не поспішала приймати новий гурт, а музичні станції розкручувати ноу-неймів. Фортуна всміхнулася, коли 2012-го колектив запросили до Ялти розважати на 50-річчі заможного бізнесмена Анатолія Безуха. Олігарху настільки припав до душі репертуар хлопців, що він вирішив перейняти в Скрябіна колектив. Продюсер Кузьма із задоволенням відпустив товаришів.

Ексучасники DZIDZIO вперше розповіли, як розпався гурт: "Конфлікти пішли, коли не стало Кузьми"

Вони почали збирати стадіони та мільйони переглядів на YouTube. А їхнє "Я і Сара" - наспівували від Ужгорода до Луганська. На піку слави хлопцям і на думку не спадало, що може піти щось не так.

2015-го гурт дав тріщину. У кожного засновника були свої версії та аргументи.        

Своєю чергою Дзідзьо запевняє, що ніхто нікого не виганяв:

Тоді хлопці так і не домовилися. Та якщо Хома продовжив гастролі з Юліком і його кумом Лямуром - новим гітаристом гурту, в Новояворівську Лесик створив власний, дуже схожий колектив.

Необачна помста обійшлася музиканту в безліч судів та кругленьку суму штрафів за порушення авторських прав.Якщо Лесик пішов зі скандалом, то за рік, 2017-го, з гуртом DZIDZIO тихенько попрощався Юлік.

Тим часом Лесик у рідному Новоукраїнську пише ліричні альбоми. Та вірить, що найбільші стадіони ще попереду. Натомість, завжди веселий Дзідзьо, вже як Михайло Хома, своїх шанувальників уразив виконанням національного Гімну та молитвою за Україну.

Джерело