У рамках візиту Президента Європейської Ради Шарля Мішеля у Києві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. У заході біля Хреста пам’яті, місця загибелі Героїв, взяв участь заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олександр Харченко.Під час заходу Президенту Європейської Ради розповіли про історію подій Революції Гідності, що стала наймасштабнішою подією новітньої історії України.

Голова Європейської ради у Києві вшанував памʼять Небесної Сотні (фото)

«Пройшло сім років з моменту трагічних подій, що відбулися під час Революції Гідності. Ми пам’ятаємо та шануємо подвиг Героїв Небесної Сотні, їх героїзм та сміливість. Вони віддали найцінніше – власне життя за майбутнє України. Сьогодні одним з важливим завдань для нас є розповідати про цей подвиг та шанувати пам’ять героїв щодня. Говорити про події, що стали переломними для суспільства і загалом історії України», – зазначив Олександр Харченко.

Як повідомлялось раніше, президент Європейської ради Шарль Мішель розпочав дводенний візит в Україну. 2 березня він побував на Луганщині, де разом з президентом Володимиром Зеленським відвідав Центр надання адмінпослуг на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Щастя» та поспілкувалися з представниками міжнародних гуманітарних місій.

Джерело