Виставка доволі відвертих світлин жінок, які вже вийшли на пенсію, відкривається сьогодні, 3 березня, у Тернополі. На участь - наважилися дев'ятеро пані віком п'ятдесят п'ять плюс. Усі вони - учасниці проекту "Антиейджизм", організованого місцевим соціальним центром. Про це йдеться в сюжеті випуску ТСН.Ранок.

З жінками працювали психолог та стиліст. Кожній підібрали особивий образ. Організатори й учасниці хотіли показати, що жіноча краса не має вікових обмежень. А основне прагнення - змінити ставлення суспільства до сучасних захоплень жінок у віці. Навіть ще упродовж підготовки виставки проект "Антиейджизм" зазнав критики в Інтернеті - дехто обурювався, що не личить поважним пані брати участь у таких зйомках. Та жінки-моделі результатом задоволені. Кажуть, їх підтримували рідні, а більшість навіть не упізнали на цих фото.

"Я себе звичайно впізнала, але мене мої знайомі не впізнавали і мені казали: "Хіба це ти?". Це дійсно було так. А чи мені сподобалося - звичайно, тому що це зовсім інший образ, ніж я завжди в житті", - сказала учасниця проекту "Антиейджизм" Лідія Рахманська.

У Тернополі відкривається виставка доволі відвертих світлин жінок, які вийшли на пенсію (фото, відео)

"Основною було метою підкреслити сексуальність жінки незалежно від її віку, показати що жінка і час це є різні речі, тобто жінка завжди залишається жінкою", - сказав директор Тернопільського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий.

Нагадаємо, 25 лютого президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою Зеленською відвідали виставку "Леся Українка: 150 імен", присвячену 150-річчю української письменниці та громадської діячки.

Джерело