Відома українська телеведуча Марічка Падалко має величезну аудиторію шанувальників з якими активно ділиться цікавими публікаціями в соцмережах. Цього разу, у своєму Instagram, зірка показала, як готувала мафіни зі своїми дітьми.

Марічка Падалко вирішила влаштувати баттл між двома видами мафінів: шоколадними і апельсиновими. І допомогли їй в цьому її син і донька.

"Битва мафінів «Шоколадні vs Апельсинові». Конкуренція на родинній кухні замість мого «сольного виступу»? Так, я, напевно, цю безтурботну мрію я намріяла давно, коли перші роки раннього материнства здавалися хоч і щасливими, але дуже довгими...)

Марічка Падалко показала свою банду

Це зараз ті роки викликають страшенну ностальгію, а тоді - сходити самій (!) в душ - це подія дня, а поспати безперервно ніч - подія року! Але непомітно настає той день, коли діти все роблять самостійно, а приготування їжі вважають однією зі своїх розваг.

Одну з таких в останній зимовий вікенд ми влаштували з приготуванням мафінів із готової суміші ТМ «Мрія»", - написала ведуча.

При цьому, Падалко розповіла, що експеременти в її родині з випічкою проходять щотижня по вихідних. У її дітей завжди є мотивація до цього заняття, адже вже в понеділок вранці перед школою можна поласувати результатами своїх старань.

Джерело