У Дніпрі однорічна дівчинка стрибнула у ванну з окропом: у дитини 60% опіків шкіри.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 2 бберезня.

Батьки Надійки не мають централізованої подачі гарячої води. Вони готувалися до вечірнього купання, налили окріп, але ще не встигли розбавити холодною. На мить відвернулися, а проконтролювати дитину не змогли. 

Медикаментозний сон та 60% опіків шкіри: у Дніпрі медики рятують однорічну дівчинка

Стан дівчинки вкрай важкий: вона перебуває у медикаментозному сні на апараті штучної вентиляції легень. Перенесла вже кілька операцій, але медики жодних прогнозів не дають. Зараз шукають донорів крові. Єдине що кажуть: навіть за обнадійливого розвитку попереду місяці боротьби за життя дівчинки.

"Руки та передпліччя мають більш глибокі опіки. Ми перш за все рятували її пальці, щоб вони отримували кровопостачання. Тому були операції, під час якої усували вплив надмірного набряку тканин на кровообіг", - розповів лікар-комбустіолог Артем Посунько.

Надія батьків зараз на небайдужих людей. Допомагати малечі вже взялися волонтери. Лікування малюків з такими опіками зазвичай дороге та потребує великих обсягів донорської крові. "Те, що є в лікарні, то лікарня виділяє. Те, чого немає в наявності, нам доводиться закуповувати. Лікування довготривале - від трьох місяців і до пів року. Від 150 тисяч гривень може бути сума", - каже волонтерка Олександра Сова-Тимощенкова.

Як повідолялося, у Вінницькій області до лікарні доправили 4-річну дитину з сильними опіками. Попередньо, малюк грався з сірниками, і на ньому зайнявся синтетичний одяг.  Подія сталася ввечері 28 лютого у Шаргороді. До місцевої лікарні привезли 4-річного Сергійка. Хлопчик отримав практично 90% опіків. У дитини опіки голови, шиї, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок та дихальних шляхів. Малюк перебуває у важком стані. 

Джерело