Навіть мінімальна сума може виявитись вирішальною у долі дитини.

Зробіть репост, і поставте +++Життя крихітної Аліси може врятувати лише небайдужість кожного

Алісі Шевчик днями виповнилося лише три місяці, але у січні батьки крихітки дізнались про її страшний діагноз, який ще кілька років тому був невиліковний – спінальна м’язова атрофія 1-го типу, рідкісне нервово-м’язове захворювання, яке призводить до розвитку слабкості м’язів та їх атрофії, зрештою дитина перестає самостійно дихати.

Зараз від цієї хвороби існує лікування, найдієвіше – один єдиний укол, який потрібно вколоти якомога раніше. Його проводить обмежена кількість клінік у світі, а все тому, що вартість препарату понад 2,3 мільйона доларів.

Родина дівчинки живе в Кривому Розі і така сума для них непідйомна. «Мати дитини, Шевчик Галина, від 2012 року працює фельдшером на швидкій медичній допомозі. Тато дитини, Шевчик Олексій, співробітник ДСНС, сапер групи піротехнічних робіт. Олексій – учасник АТО, має статус учасника бойових дій. Брав участь у гуманітарному розмінуванні міста Лисичанськ і Слов’янськ, допомагав під час ліквідації надзвичайних ситуацій у селі Новобогданівка Запорізької області та у місті Сватове Луганської області», – розповідають волонтери, які взялися допомогти родині зібрати потрібну суму на лікування.

https://www.instagram.com/p/CLWfir_Jfw9/?utm_source=ig_embed

Хвороба у дитини прогресує – Аліса вже періодично має проблеми з диханням та ковтанням, тож негайно потрібно придбати спеціальну апаратуру для догляду, щоб дівчинка могла дочекатися того дня, коли сума на її рятівний укол буде зібрана.

На це є на так багато часу, тому потрібна фінансова допомога кожної людини. Попри те, що сума видається захмарною, але якщо все населення лише одного міста Дніпра подарує дівчинці суму до 100 гривень, збір буде закритий. Та в Україні сотні міст, тисяч сіл і мільйони щедрих людей, на допомогу яких покладаються батьки крихітки і волонтери.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

4149 4391 0232 9996 Шевчик Галина Вікторівна

5168 7573 7620 2091 Шевчик Галина Вікторівна

Monobank

5375 4141 0823 2736 Шевчик Галина Вікторівна

ПУМБ 4314 1401 0266 0575 Шевчик Галина Вікторівна

https://www.instagram.com/save.little.alice/

Джерело