Повсякденні дитячі пустощі у садочку стали для хвороби Софійки пробудженням. Дівчинка вдарилась об стіл і на місці біля ока з'явився набряк, який почав непокоїти батьків, тож вони звернулись до медиків.

Гематома, яка з'явилась занепокоїла і медиків, тож дитину відправили до спеціалізованих лікарів, ті ж призначили додаткове обстеження на МРТ, а за його результатами негайно провели операцію і взяли біопсія утворення. Вона шокувала родину крихітки -  не диференційована не класифікована саркома орбіти правого ока.

 Вже за кілька днів дитині почали проводити лікування. «Стан дитини зараз важкий, ми перебуваємо в Національному інституту раку, в дитячому онкологічному відділенні.  Зараз маємо розпочати 4 блок хімії», - розповідає мама дівчинки.

Негайної допомоги потребує Софійка: онкологія "з'їдає" око дитини

Пухлина досягнула величезних розмірів, вона завдає дитині болю і страждання. Дівчинка постійно на знеболюючих. 

Але око Софії функціонує, вона бачить ним світло, тож пухлину потрібно знищити, а око врятувати. Таку операцію готові дитини провести іспанські лікарі.

«Операція дуже складна, вона має об‘єднати в операційній: нейрохірурга, офтальмолога, щелепно-лицьового хірурга та пластичного хірурга. Також вона складна тим, що необхідно зберегти око. У нас, на жаль, жоден лікар не дає мені ніяких гарантій, щодо збереження органу та його функцій», - розповідає мама дитини.

Така операція буде коштувати 50 тисяч євро. Родина самостійно спромоглася зібрати більшу частину коштів. Залишилось зібрати понад 600 тисяч гривень і на це є лише кілька днів. Адже у випадку Софійки не можна гаяти ані хвилинки, тому вже на березнь призначена операція.

Реквізити для допомоги: 

Номер картки 5168 7453 0103 9407

Приватбанк МФО 305299

БОЙКО ЛІЛІЯ ІГОРІВНА

IBAN - UA953052990000026206695496428

РНОКПП 3380617026

https://www.instagram.com/boiko.pro/

Джерело