Розгойдали і гупнули головою об підлогу: так у одній зі шкіл Київської області старшокласники "виховували" молодшого учня на очах у вчителя. 

Що призвело до конфлікту і як нині себе почуває хлопчик - у матеріалі ТСН.19:30.

Перерва в Ірпінській школі. Дорослий учень впевнено під вигуки інших дітей веде п'ятикласника коридорами. Після - заводить його до спортивного залу, де саме перебуває вчитель фізкультури. Один з учнів бере меншого школяра за ноги, інший - за руки, і розхитують, доки дитина головою не вдаряється об підлогу. Після - усі замовкають. Ті, хто впустили - нахиляються до хлопчика. Хтось береться за голову. Діти за кадром навіть вигукують лайливі слова. А вчитель, який до удару стояв поруч - гладить дитину по потилиці.

В Ірпінській школі п'ятикласника розгойдали і вдарили головою: як почувається дитина

Як так трапилось - ані вчитель на відео, ані директор школи пояснювати відмовляються. Не забажали говорити навіть батьки п'ятикласника, який вдарився головою. Чому - після бесіди з родиною пояснює дитячий омбудсмен: 

"Вони не хочуть спілкуватись, аби ще більше не нашкодити дитині. З хлопчиком нині усе гаразд, але він навіть сьогодні не ходив до школи", - каже уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Пояснює: є версія, що вчитель фізкультури попросив старшокласників привести молодшого учня після уроку до нього. Нібито хотів покарати чи поговорити з учнем, який вимикав світло в спортзалі під час уроку. Ті дитину привели, втім замість бесіди, на очах вчителя впустили головою на підлогу. 

В управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради вже заявили - розпочали службове розслідування. І у стінах школи нині засідає спеціальна комісія: на період розслідування учителя нібито відсторонили від уроків. Очільник Ірпіня каже - фізкультурник пішов на лікарняний. 

Сотні обурених коментарів висловлюють і у соцмережах. А от батьки Ірпінської школи інцидент називають "прикрістю". Попросили переглянули відео психолога: той каже, що в такому віці діти не завжди розуміють, де проявляють агресію. А контролювати або її уникати - це і є те необхідне виховання вчителів. 

Нагадаємо, що у Житомирській області дівчина цькувала однокласницю у соцмережі. Покарання за булінг отримала мати.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Джерело