Дитячі садки і початкова школа поновили роботу в більшості федеральних земель Німеччини. Про це повідомляє "5 канал".

Навчальні заклади не працюють майже два місяці через посилений карантин. Хоча кількість нових випадків інфікування у Німеччині не зменшилася, а десь і зростає – початкову школу вирішили таки відкрити. 

"Я така щаслива, що діти повернулися до школи! Вони сиділи вдома дуже тривалий час. І я думаю, що для батьків це був великий виклик. Ми справді щасливі, що це сталося", – розповіла учителька початкової школи Аня Неслінґ.

У Німеччині поновили роботу дитячі садки та школи

У Мінохорони здоров’я наполягають, що дітям молодшого віку особливо потрібно вчитися в групах і класах, а не дистанційно. Радіють і вчителі і батьки. 

А от профспілки освітян закликають тепер зробити вчителів і вихователів у дитсадках – пріоритетною групою вакцинації. Уряд пообіцяв, що подумає.

"Мають бути певні покращання. Надзвичайно важливо захистити вчителів і вихователів дитсадків, показати, які вони важливі у нашому суспільстві. Їх потрібно вакцинувати – адже вони тут на передовій. Ми маємо справу з дітками і хочемо створити і для них максимально безпечне середовище", – сказав Георг Бауер, директор школи.

Нагадаємо, раніше ще на три тижні продовжила карантин Німеччина. Суворі обмеження у країні діятимуть до 7 березня.

Джерело