Ніна Матвієнко - голос-душа українського народу - завітала на розлоге інтерв’ю для одного з київських телеканалів, де розповіла, що режим Віктора Януковича позбавив її законної пенсії Героя України.

Співачка поділилася великою кількістю історій зі свого життя. Зокрема, історією про те, що в часи Януковича у неї було забрано пенсію при чому податки артистка сплачувала своєчасно: "Питання - чому я плачу? У мене забрали пенсію при Януковичу. Якщо мені 15 тисяч "написали", скільки всі Герої України отримують, то я їх не бачила. Я почала її отримувати тільки нещодавно. У Пенсійному фонді придумували, що я десь підробляю. То й що? Я ж плачу податки, я не на державній роботі працювала. Якщо ми зробили пару концертів, то тут же одразу платили податки”.

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича:

Окрім того, співачка засудила дії влади, яка не переймається людьми та їхньою можливістю оплачувати комунальні послуги: “"Зараз, коли все це підіймається, я думаю - що це просто знущання над нацією. У який нас бік тягнуть, чому тарифи піднімаються, коли у людей і пенсія зовсім маленька? Чому вони не дивляться у бік свого народу, а кожен сам по собі живе окремо?"

Окрім цього Матвієнко розповіла про переваги і мінуси життя великою родиною. Вона мешкає у приватному секторі разом з донькою, її чоловіком та двома онучками. За словами співачки, жити окремо було би значно легше, тому що приготування їжі, прибирання, комунікація з усіма членами родини - це затратна праця, на яку інколи не вистачає сил. Також співачка порадила усім пити часникову воду - вона допомагає тримати організм здоровим, а також протистояти коронавірусу.

Раніше ми повідомляли, зять Ніни Матвієнко Мірзоян обійняв чоловіка перед сном.

Раніше ми писали про те, що Арсен Мірзоян опинився вночі в чужому місті, Тоні Матвієнко немає поруч:"зірки загорілися". Артист розмістив красиві кадри, на яких можна побачити пальму і зоряне небо на морському узбережжі Brayka Bay.

Джерело