Українці необхідна трансплантація печінки. Про це повідомили на порталі ТСН.

14 років тому у Тетяни виявили цироз печінки, який розвинувся через аутоімунне захворювання, та також захворювання крові через яке їй видалили селезінку.

З того моменту життя Тетяни перетворилася на постійне лікування і підтримку організму. При цьому вже тоді лікарі прогнозували, що українці знадобиться пересадка печінки.

В українки відмовляє печінка після 14 років мук:

В результаті останнього огляду в 2020 році прогнози лікарів підтвердилися і Тетяну ввели в лист очікування на трансплантацію.

"Мені сказали, що можуть викликати в будь-який момент на трансплантацію. Я відкрила збір грошей, вперше за всі роки, але всі друзі і друзі друзів вже допомогли більше, ніж могли. Поки зібраних коштів не вистачить навіть на трансплантацію в Україні, якщо врахувати, що сама трансплантація безкоштовна, то потрібно ще до трансплантації дожити, а значить незрозуміло скільки ще місяців або років здавати аналізи, проходить обстеження, приймати призначені препарати, я повинна вирішити всі інші проблеми зі здоров'ям у трансплантації" - говорить Тетяна.

Крім цього існує ризик, що захворювання крові може перешкодити трансплантації в Україні. Тому Тетяна звернулася до лікарів з Білорусі, які вже мають досвід пересадки з таким же діагнозом.

Однак Тетяна не може фінансово подужати лікування в Мінську, тому була змушена звернеться до небайдужих людей за допомогою.

В українки відмовляє печінка після 14 років мук:

Джерело