Стало відомо про те, що маленькому Арсену потрібна негайна допомога. Лікарі поставили йому смертельний діагноз, і на порятунок є всього кілька місяців. 

Таким чином повідомляється, що сім'я маленького Арсенчика Бориса з Тернопільської області просить небайдужих приєднатися до збору коштів на порятунок малюка. Спільними зусиллями можна зібрати величезну суму на лікування. 

Про це повідомляє Інформаційний портал ТСН

Тяжкохворого Арсенчика врятує укол за 2 мільйона

21 січня цього року стало переломним у житті родини. Офіційно підтвердився діагноз дитини-спінальна м'язова атрофія. Це рідкісне генетичне захворювання, яке супроводжується втратою моторейнерів і прогресуючою атрофією м'язів, і це призводить до ранньої смерті. 

Всього пару років тому діагноз був свідомо смертельним, однак, з'явилося спеціальне лікування, яке є дорогим. Потрібно зібрати 2,3 мільйона гривень. 

Зробити цей укол потрібно до двох років, а Арсенчику вже 1 рік і 4 місяці. Дитина з кожним днем слабшає, і у нього не так багато часу. Поступово губляться елементарні навички самостійно сидіти, а перевертатися або повзати йому і не під силу. 

Джерело