На ефір ток-шоу "Право на Владу" були запрошені лідер фракції "Слуга народу" Давід Арахамія та  народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Трухін, які узгодили свою присутність, та не прийшли до студії. 

Про це Наталія Мосейчук сказала 28 січня в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"У нас немає людей. І ви помітили ці порожні крісла. Мені не часто доводиться виходити в ефір в такому форс-мажорі. Немає в студії Давіда Арахамії – лідера фракції "Слуга народу", і немає в нас Олександра Трухіна – народного депутата фракції "Слуга народу". Я мушу сказати і привідкрити карти, тому що мене лякає тенденція. Але тенденція погана. Тому що кілька років тому, за іншого президента я говорила про це: коли вже допекли у прямому ефірі, про те, що депутатів видають як цукерки. Тодішній президент дуже образився на це порівняння. І я мушу сказати, що зараз нічого не змінилося", - наголосила Наталія Мосейчук.

Зеленський трошечки не відає про те, що відбувається в нього за спиною - Наталія Мосейчук

Телеведуча акцентувала, що телеканал цілий день узгоджував гостей від Офісу президента:

"Ми дійшли згоди, і в результаті ці депутати не прийшли на ефір. Тому питання: що змінилося, коли країна поміняла президента? Я мушу це сказати, знаєте чому? Не заради того, щоб піддати обструкції цих депутатів, а заради того, що мені здається, що президент Зеленський трошечки не відає про те, що відбувається в нього за спиною. А мені дуже хочеться... я вже була готова цей ефір не видавати, чесно кажучи. Я була готова сказати "стоп ефір". Я сподіваюся, що Володимир Олександрович нас дивиться. Володимир Олександровичу, дивіться уважніше".

 

Джерело