Меркулова Ольга 30 років пропрацювала лікарем-невропатологом, але два роки тому доля внесла корективи і їй самій довелося звернутись до колег по допомогу.

"2 роки тому у Ольги виявили рак молочної залози 4 стадії з метастазами. Тоді було призначено хіміотерапевтичне лікування в Харківському обласному центрі онкології. За 6 курсів хіміотерапії пухлина і метастази трохи зменшилися в розмірах, проте незабаром виникли ускладнення у вигляді флегмони нижньої щелепи", - розповідає подруга Ольги.

А ще через 2 місяці захворювання почало прогресувати, збільшилися пухлина і метастази, з'явилися болі в хребті. Жінці довелося видалити молочну залозу, призначити лікування.  «Лікарі дають хороші шанси на одужання за умови регулярного прийому препарату. Ольга проходить вже третій курс і він дає хороші результати. Лікування дуже дороге і тривале. Вартість хіміопрепарата становить до 40 000 гривень на місяць», - розповідає подруга жінки.

Ольга сподівається на допомоги людей в порятунку свого життя

Фінансове становище похитнуло ще й захворювання на коронавірус батька родини. Родина у відчаї і просить про посильну допомогу у кожного.

Реквізити для допомоги:

monobank 5375 4141 2354 9379

Меркулова Анна Андріївна

Джерело