Про це він розповів на своєму каналі.

«Вітер змін почався на Заході, поки що не цунамі, але вітерець уже такий помітний. Розпочався етап примусу української влади до боротьби та викорінення корупції всередині української влади. Дуже важкий процес, тому що легко боротися з корупцією десь там, а викорінювати корупцію всередині себе важко», - повідомив Дмитро Співак.

Політик Дмитро Співак заявив, що західні партнери змушують Україну боротися з корупцією: «Вітер змін розпочався на Заході»

За словами політичного діяча, на Заході вже говорять про корупцію всередині нашої країни, там довкола цієї проблеми розгортається ціла кампанія. Як зазначив Дмитро Співак, також у США наголошують, що боротьба з корупцією – це головна умова для продовження фінансування та надання допомоги.

«Захід має всю повноту інформації і навіть набагато більше, ніж наші журналісти та розслідувачі. Та й ми з вами знаємо про щоденні корупційні скандали, величезні цифри. Це я все про вітер змін, він змінився з попутного на боковий, який поки що не страшний Україні», - заявив Дмитро Співак.

Джерело