Популярна українська співачка та дружина фронтмена "Антитіла" Тарас Тополі Alyosha з початку війни виїхала до США з трьома дітьми на руках. Артистка зізналася, що з першого місяця життя там прийняла рішення повернутися додому, проте чоловік відмовляв, бо у Києві було небезпечно. Тепер же, майже через півтора року Alyosha повернулася додому з дітьми, і сім'я возз'єдналася.

У сюжеті шоу "Неймовірна правда про зірок" Alyosha чесно розповіла про те, що їй було важко, особливо у контексті стосунків із чоловіком. Адже вони ніколи так надовго не розлучалися, і вона сильно ревнувала.

"Я намагалася зрозуміти, як людина, яка мала поряд трьох дітей, дружину, ви постійно бачитеся, а тут така відособленість від того, що було. І бажання теплоти. Я розуміла, що в якийсь момент, можливо, знайдеться хтось , хто зможе те "опалення" включити. Мала якісь переживання щодо цього", - поділилася Alyosha.

При цьому чоловік співачки Тарас Тополя категорично припиняє ревнощі дружини, запевняючи її, що немає приводу для хвилювань.

"Все ж просто. Якщо чоловік захоче, він знайде собі, де знайти "опалення", і за дружини, і не за дружини. Я колись прийняв рішення, чоловіче, що це моя кохана, і це моя супутниця на життя моє. Я дав слово, у нас троє дітей. І вона чудово знає, що, якщо що, я відразу скажу", - відверто розповів Тарас Тополя.

Останні новини України:

Джерело