Чоловіки асегда дивуються, чому ж жінки їх бояться, адже "не всі мужики такі", але ситуації, як наступна, справді ставить сумніватися в кожному зустрічному.

Нікіта Калубі зазнала травми після того, як до неї підійшов чоловік у Кейптауні, Південна Африка, коли вона відвідувала свого хлопця 26 серпня цього року. 25-річна дівчина розповіла, що чоловік почав свистіти їй та робити "грубі" коментарі. Вона стверджує, що потім він почав хапати її, спонукавши її партнера втрутитися. Хоча чоловік спочатку відступив, невдовзі він повернувся і зіштовхнувся із парою.

"Я йшла попереду свого хлопця і помітила, що цей мужик наближається до нас , - згадує вона. - У цей момент ми просто займалися своїми справами. Його руки були за спиною, а ми просто розмовляли. Очевидно, цеглу він весь час тримав у руках. Він ударив мене їм по обличчю. Це було дуже, дуже боляче, а потім я знепритомніла ”.

Чоловік вибив око 25-річній красуні за те, що вона не відповіла на його приставання

Чоловік вибив око 25-річній красуні за те, що вона не відповіла на його приставання

Нікіту терміново доправили до лікарні, де їй вкололи морфій, а потім наклали шви. На жаль, лікарі заявили, що травма не залишила їм іншого вибору, окрім як видалити її ліве око, яке було серйозно пошкоджено під час нападу.

У розпачіНікіта та її мама Вероніка Калубі навіть звернулися за консультацією до іншої лікарні, але медичний персонал підтвердив, що очі доведеться видалити.

46-річна Вероніка сказала, що коли вона побачила Микиту, їй здалося, що її око "розділилося надвоє". Лікарям навіть довелося дренувати частини ока, які вийшли з очної ямки жінки і прослизнули за вухо в череп.

"Я розплющила око і побачила, що око було поділено на дві частини, а верхня частина була розбита на частини, - сказала Вероніка. - Говорили, що все око розлетілося на шматки".

Нікіта втрутилася: "Це було дуже важко прийняти - я просто сиділа і думала: "Цього не може бути. Не можу повірити, що за дві хвилини моє життя змінилося назавжди"." 

Чоловік вибив око 25-річній красуні за те, що вона не відповіла на його приставання

Нікіта каже, що напад, внаслідок якого у неї також був зламаний ніс, вплинув на її благополуччя. Вона не могла дивитися на своє відображення після операції та плакала, коли випадково бачила себе у дзеркалах.

Вона також сказала, що напад став для неї повним шоком, оскільки стався у середині дня. Раніше вона теж стикалася зі своїм агресором, але без жодних серйозних проблем.

"Я не думала, що він виявиться досить сміливим, щоб напасти на мене, - сказала вона. - Я навіть не думала про напад".

Нікіта тепер хоче підвищити поінформованість про вуличні переслідування, яких жінки зазнають щодня. Вона сказала: "Коли ти молода жінка, ти так звикаєш до криків на вулиці від чоловіків. Я звикла до цього з 11 років. Я не думала, що це розвиватиметься спіралью, бо зазвичай це відбувається щодня".

До речі, хоч особистість нападника давно відома і він проживає в тому ж місті, поліція його досі не впіймала, оскільки він "скрівся з місця події".

Раніше ми повідомляли, що жінка зробила селфі на пляжі, але катастрофа була дуже близькою: що з нею сталося.

Джерело