В останньому епізоді "сліпих прослуховувань" підкорювала тренерів своїм співом 28-річна Світлана Чередниченко з міста Київ.

Дівчина є артисткою зразково-показового оркестру ЗСУ. Світлана грає на баяні, а також співає. Вона їздить на фронт до військових та разом з оркестром підіймає захисникам бойовий дух.

"Концерти – це завжди великий сплеск енергії, а точніше синергії між військовими і артистами. Ми намагаємося зробити для них атмосферу неповторного і трішки розрядити, щоб вони забули хоч на хвилинку, що відбувається, і просто відпочили", - поділилася Світлана.

Артистка оркестру ЗСУ зухвало виконала хіт Руслани і змусила тренерів

На "Голос країни" артистка прийшла, щоб показати світові, як звучить Україна. Світлана на сцені зухвало виконала хіт Руслани "Знаю я" та розвернула чи не з першої секунди всіх тренерів. Ба більше, зіркові наставники аплодували Чередниченко стоячи, а особливо коли дізналися, що вона артистка оркестру ЗСУ.

Після виступу Світлани тренери почали одразу ж боротися за учасницю та хвалити її потужний виступ на сцені "Голосу країни".

"Яка прекрасна артистка, яка артистична, яка талановита, яка пісня цікава підібрана", - прокоментувала Юлія Саніна.

Світлана вислухала всіх тренерів та пішла до команди саме Юлії Саніної. Хоча Надія Дорофєєва зізналась, що вважала, що учасниця обере своїм тренером Артема Пивоварова.

Дивіться "Голос країни" на каналі "1+1 Україна" щонеділі о 21:00.

Читайте також:

  • "Голос країни-13": співачка-початківиця приголомшила потужним вокалом та розвернула усі крісла
  • Зірка "Кухні" з Вінниці, путініст Векслер, силоміць перевіз з Києва до РФ матір, яка підтримує Україну
  • Володимир Остапчук похизувався 23-річною дружиною топлес у ліжку

Джерело