3 червня — 465 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини.

Головне на цей час У Київраді ухвалили рішення про цілодобовий доступ до укриттів, обов'язкове для всіх установ і закладів. Також президент Зеленський на засіданні Ставки доручив міністру з питань стратегічних галузей промисловості Камишіну провести повну ревізію всіх захисних споруд столиці. У ніч на 2 червня сили ППО знищили всі 15 крилатих ракет Х-101/Х-555 та 21 дрон "Shahed", якими РФ намагалася атакувати Київ. На Київщині через падіння уламків отримали поранення 11-річний хлопчик та 68-річний чоловік. Пошкоджені приватні будинки та автомобілі. У Великої Британії та інших союзників закінчується озброєння, яке вони можуть надати Україні — тепер вони змушені купувати більше зброї, а не надавати її з власних запасів.

Внаслідок успішних дій українських Сил безпеки і оборони, і деокупації територій, у Росії можливі внутрішні конфлікти всередині. Про це в

465 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Текстовий онлайн

передачі "Новий відлік" сказав представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.

За його словами, це – один із низки сценаріїв подій, які можливі на території московщини.

"Внаслідок успішних дій українських сил безпеки і оборони, і деокупації наших територій, можливі внутрішні конфлікти всередині самої московщини. Внаслідок успішних дій повстанців, які борються за свої права на території так званої Російської Федерації, росіян із паспортами цієї федерації, так само можливий внутрішній конфлікт", — сказав представник ГУР.

Юсов зазначив, що операція добровольців "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" досі триває.

Джерело