Уже на початку червня українці можуть піти у контрнаступ, який ще не буде масштабним, проте вже восени буде видно перші результати від активних дій воїнів ЗСУ – цього року Україна почне повертати свої території.

Коли почнеться переможний для України період: астролог дала прогноз


Такий прогноз озвучила астрологиня Яна Тимощук, інформує “Уніан”.

За її словами, починаючи з 4 червня енергія Марса дасть Україні поштовх швидше рухатися вперед і саме поблизу цієї дати може початися контрнаступ. Астролог наголосила, що не варто чекати масштабних дій – це буде неочікуваний ривок та перший крок до омріяної перемоги.

Яна Тимощук також розповіла, що вже восени може відбутися масштабний контрнаступ, який буде приносити переможні результати. Цей контрнаступ не буде надто активним, оскільки Україна в основному перебуває в оборонній позиції. Проте війна триватиме на засадах виснаження ворога.

Варто зазначити, що за словами астрологині найближчі 5 місяців будуть важкими для України, а з обох сторін варто чекати великих втрат. Однак також варто розраховувати на допомогу союзників.

Ясновидиця також розповіла наскільки довгою може бути російсько-українська війна.

“Поки я бачу карту, яка говорить про те, що це все-таки тривала війна. Я не бачу швидкого завершення. Але цього року ми почнемо повертати наші території. Не можу сказати, що вони відразу всі повернуться під контроль України, але часткове повернення все ж буде”, – пояснила вона, додавши, що за Крим очікується запекла боротьба – може бути битва на морі та багато смертей.

Астрологиня також підкреслила, що з липня для України почнеться переможний період, а після 24 серпня, Дня Незалежності України, можливі укладення стратегічного союзу, партнерства з кимось, хто може гарантувати Україні безпеку.

Джерело