Народна депутатка наголосила: влада має запросити екстрадицію цієї особи

Народна депутатка з фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз вимагає від влади припинити прикривати репутацією Сил Спеціальних Операцій оборудку щодо втечі за кордон "слуги" Трубіцина. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

"Коли я разом з членами робочої групи, яку очолювала, працювала над створенням Сил Спеціальних Операцій, ми брали за зразок ССО Сполучених Штатів Америки. Розуміли, що має бути спеціальний вид сил, що здатні проводити ризиковані, таємні і надзвичайно складні спецоперації на лінії фронту та в тилу ворога", – написала Фріз.

Народ України має дізнатися імена справжніх покровителів Трубіцина – Ірина Фріз

Народна депутатка розповіла: "Законодавчо нам вдалося це зробити. Українські захисники з ССО завдають неймовірної шкоди ворогу. Це бійці, які працюють на межі: можливостей, напруги, ризиків".

"Як та, кого називали "мамою ССО", я розлючена тим, як окремі особи, які не зробили для держави нічого, паплюжать ім'я підрозділів ССО, прикриваючись їх авторитетом. Корупціонер Трубіцин виїхав за кордон, щоб уникнути покарання за свої корупційні злочини. Влада заради збереження обличчя перед силами оборони, суспільством та партнерами, має запросити екстрадицію цієї особи та публічно провести процес з її покарання. Нікому не можна прикриватися діяльністю Героїв нашої держави для маскування власних брудних справ. Корупція, покривання злочинців, брехня і маніпуляції мають припинитися", – наголосила Фріз.

Ірина Фріз переконана: народ України має дізнатися імена всіх покровителів Трубіцина.

"Мені незрозуміла позиція Командувача ССО ЗСУ, який дав згоду включити корупціонера у список осіб для виїзду за кордон, спаплюживши честь бути керівником елітного підрозділу. Хочу почути офіційних пояснень", – підсумувала народна депутатка.

Нагадаємо, раніше "Схеми" з'ясували, що обвинувачений у хабарництві "слуга" Трубіцин виїхав з країни на підставі листа від керівника ГУР Буданова. Пізніше у ГУР підтвердили, що клопотали про виїзд обвинуваченого депутата Трубіцина за кордон. 

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело