Легіон "Свобода Росії" опублікував відео, на якому показано, що над прикордонним містом Шебекіно Бєлгородської області РФ здіймається дим. Бійці кажуть, що цей дим — їх рук справа.

Відповідне відео вони розмістили у себе в Telegram-каналі.

"В Шебекіно "заметался пожар голубой". На відео результат зосередження ворожих військ у місті. Рухаємось далі. Росія буде вільною!" - йдеться у повідомленні.

Обстріл Шебекіно та "приємні трофеї" легіону "Свобода Росії": що відбувається на Бєлгородщині (фото, відео)

Також бійці легіону показали захоплені "приємні трофеї". Зокрема один з бійців показав подарунковий магніт на холодильних "Бєлгород".

"Не перші, але приємні трофеї. Повісимо вдома на холодильник. У колекцію також збираємо "Курськ", "Брянськ, та "Москву", хто знає, де взяти?", - йдеться у дописі до відео.

Місцева влада заявляє, що під обстрілом знову опинилось місто Шебекіно. Губернатор регіону В'ячеслав Гладков, що пожежа виникла на одному з промислових підприємств. Однак на якому саме – не уточнив.

У соцмережах люди публікують фото наслідків обстрілів.

Тим часом російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що влада заборонила рух цивільного транспорту на частину доріг Бєлгородської області.

Відомо, що заборона буде діяти до 30 червня 2023 року. "На ділянках доріг Шебекінського міського округу вводять тимчасову заборону на пересування транспорту", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські військові у боях з "диверсантами" знищили автівку з цивільними у Бєлгородські області Росії.

Крім того, ми раніше інформували, що російські добровольці заявили про другу фазу звільнення Бєлгородської області

Читайте також:

  • "Точково душити": депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область Росії
  • “Завтра РДК нападає на Росію”: з’явилося відео рейду до Бєлгородської області
  • "Російський добровольчий корпус" знову проникнув до Росії

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело