У Запоріжжі до пляжно-розважального комплексу не пустили військового, аргументували це тим, що він був у формі. У свій день народження чоловік завітав до закладу, але на територію йому було зась. Бо саме у цей час там відбувалось дитяче свято і за словами адміністраторки, форма могла їх налякати. Не приємну розмову зі співробітницею військовий записав на камеру, а донька виклала в мережу. Пост отримав чималого розголосу, дописувачі були обурені таким ставленням, йдеться в ТСН. 

53-річний Олександр був у відпустці, хотів випити кави на березі Дніпра у свій день народження. “Ви прийшли до нас у воєнній формі. В нас відпочиває 140 дітей, це може налякати, те що у нас у воєнній формі”, - заявила адміністраторка військовому. 

“В сенсі - дітей лякає форма, ну, він же не прийшов туди зі зброєю, не заїхав на танку, він просто хотів випити кави”, - каже донька чоловіка.

Директорка запросила на каву: у закладі Запоріжжя після скандалу з військовим через його форму спробували перепросити

Саме донька Олександра написала про це пост у соцмережі, під ним сотні обурених коментарів. «Хотілося, щоб ці люди були хоч трохи вдячні за те, що вони у своїх закладах непростих не розраховуються рублями», - додає дівчина.

Олександр родом з Ужгорода, від початку великої війни пішов на фронт, був у найгарячіших точках: Бахмут, Соледар, Вугледар. На медичній машині евакуював з нуля загиблих та поранених. Донька каже, що за увесь минулий рік батька бачила лише 10 днів. Лише уявляє, як йому хотілося просто відчути мирне життя…

Організатори дитячого свята, через яке і не пустили військового, твердять, що дізналися про інцидент з соціальних мереж. “Ми максимально попросили, щоб це була закрита територія, щоб не було взагалі сторонніх. Ми не є власниками комплексу, правила ми не порушували, тут пішов людський фактор”, - каже один із організаторів Олександр. 

У розважальному комплексі свою провину визнали, зі співробітницею, яка не пустила військовослужбовця і дорікала формою, кажуть, провели бесіду. «Соромно, тому ви її тут і не бачите, вона десь не знаю де, звісно соромно і нам соромно», - каже директорка закладу. 

Вона запевняє, що їй вдалось зв'язатись із військовим та вибачитись. «Ми вибачилися, я особисто вибачилась, я представилась, хто я, що я, запросила його на каву, пообіцяв приїхати”, - каже Інна Кульчинська.

Читайте також:

Передчували свою смерть: курсанти з Харківщини загинули від вибуху через наказ

День відкритих дверей в укриттях: після трагедії у столиці наввипередки відчиняють бомбосховища, але не без скандалів

Джерело