Існує чимало різних способів, які допомагають залучити багатство за допомогою звичайної свічки.

Перший спосіб

В давнину існував особливий ритуал, який наші предки проводили, щоб приманити в сім'ю благополуччя і достаток. Щоб його провести, після ранішнього богослужіння в церкві купували п'ять білих свічок. Запалювали їх в будинку з самого ранку наступного після купівлі дня. Після того, як свічки догорять, з воску формували невелику кульку і ховали її в гаманець, коли вона остигне.

Вірили, що цей ритуал дає дуже швидкий результат. Намагалися проводити його лише на зростальний Місяць. Про саму кульку нікому не розказували і не давали в руки іншим людям.

Як привернути гроші в оселю за допомогою звичайної свічки

Другий спосіб

Щоб залучити в будинок багатство і гроші, купували свічку зеленого кольору. На дно миски наливали чистої води, кидали у рідину мідну монету, запалювали свічку і тримали її так, що віск скапував у воду. Коли свічка догорала, воду виливали на землю, куди не ступала нога людини. А монету зберігали як талісман в гаманці, ховаючи від поглядів інших.

Третій спосіб

Наші предки цей спосіб виконували на зростальний Місяць. Щоб провести його, брали дві свічки (зелену і червону), ставили їх одна навпроти другої, а потім запалювали. Між свічками встановлюють два невеликих дзеркала, між якими поміщали ще й жменю монет так, щоб вони відображалися в дзеркалах.

Чекали, щоб свічки догоріли, а потім монети збирали і ховали в гаманець. Носили їх там до семи днів, щоб залучити гроші.

Четвертий спосіб

За допомогою свічок можна також очистити оселю від негативу і залучити достаток та добробут. Перед тим, як виконувати такий ритуал, потрібно відчинити вхідні двері. Потім запалюють білу свічку і обходять, тримаючи її у руках, по всіх кімнатах по колу (обов'язково за годинниковою стрілкою). Лише після цього двері зачиняють.

Народні прикмети про свічки

Багато народних прикмет було пов'язано саме зі свічками. Здавна предки вірили, що цей церковний і магічний атрибут потребує лише шанобливого ставлення.

Що ж нам каже народна мудрість про свічки:

  • вдома впала свічка — чекайте на несподівані звістки;
  • почала тріщати свічка, яка горить, значить ваші вороги будують підступи;
  • в будинку запалена свічка і від неї йде чорний дим — на мешканців навели псування;
  • під час молитви в церкві впала свічка — це поганий знак;
  • на Великдень свічка горить рівно і не димить — на родину чекає щасливий і благополучний рік;
  • у церковне свято полум'я свічки високе — буде війна з недоброзичливцями.

Свічки здавна допомагали у проведені різноманітних ритуалів і обрядів. Знаючи, як правильно їх використовувати, можна залучити в будинок гроші і привернути талан.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

  • Результат приголомшить: ось навіщо палять лавровий лист вдома
  • Чому коти сплять на хворому місці у людини: що це означає

Джерело