Переможний дебют українки у мікст-турнірах.

20-річна українська тенісистка Марта Костюк продовжує виступи на турнірі серії Грендслем у Парижі, попри виліт в одиночному розряді у перший змагальний день. На Ролан Гаррос Марта заявлена одразу в трьох розрядах: одиночному, парному та змішаному.

І якщо в одиночному Костюк припинила боротьбу, то в інших двох – розпочала виступи з перемоги. Причому пройшла стартовий раунд в обох розрядах буквально за п'ять годин ігрового часу в один змагальний день.

Марта Костюк за день виграла два матчі на Ролан Гаррос у різних розрядах: в обох обіграла тенісисток з Росії

У парному розряді Марта грає у команді з румункою Еленою-Габріелою Русе, у змішаному турнірі – сальвадорцем Марселем Аревало. В обох розрядах пари українки є сіяними: №13 – у парі, №7 – у міксті.

У першому раунді змагань Марта в обох турнірах потрапила на "нейтральних тенісистів" – і обидва матчі виграла.

Як Костюк здобула дві перемоги за п'ять годин Згідно з календарем, Марті "пощастило" зіграти матч першого раунду в парі та в міксті в один день. На одному корті вона була заявлена другим запуском, на іншому – четвертим. Спершу Костюк зіграла матч парного розряду проти пари тенісисток з Росії – Анна Блінкова та Варвара Грачова. Матч тривав майже дві години та три сети. Зрештою, пара Костюк перемогла – і вийшла далі. За півтори години Марта вийшла на корт у змішаному матчі проти "нейтрально"-аргентинської пари – Вєра Звонарьова та Андрес Молтені. У цій грі пара Костюк переважала суттєво суперників і здобула перемогу в двох сетах, витратили на все трохи більше години. Матчі Марти Костюк на Ролан Гаррос за 1 червня Парний розряд: Костюк / Русе (№13) – Блінкова / Грачова 2:1 (6:3, 3:6, 6:2) Мікст: Костюк / Аревало – Звонарьова / Молтені 2:0 (6:2, 6:4)

У парному розряді Костюк вийшла в 1/16 фіналу, у міксті – в 1/8. Для Марти – це перша участь у змішаному турнірі на Ролан Гаррос у кар'єрі, а в парному – у 2022 році Костюк дійшла до 1/4 фіналу.

Як Марта Костюк виступає на турнірах Грендслем у парних змаганнях Марта вчетверте поспіль грає у жіночій парі на Ролан Гаррос: двічі доходила до 1/4 фіналу. Загалом її найкращим результат в парних змаганнях на Грендслемі – півфінал Australian Open 2023. У міксті Марта вдруге в кар'єрі грає на турнірах Грендслем: уперше це було на Вімблдоні у 2021 році.

Джерело