30 травня у російський столиці було трохи неспокійно. Москву атакували понад 30 безпілотників. Рухались дрони переважно елітними житловими районами Барвіха та Рубльовка.

Безпілотники врізалися в багатоквартирні будинки столиці РФ, а в Підмосков'ї лунали гучні вибухи.

Через них місцева столична еліта не на жарт перелякалася. Серед них була і так звана  російська опозиціонерка і журналістка Ксенія Собчак.

Маєток Собчак теж знаходиться у закритому селищі на Рубльово-Успенському шосе, показала у своєму Telegram-каналі скріншот переписки з другом, який живе по-сусідству.

"Вибухи в Барвисі. Страшно бабахає. Дим стояв грибом, здалося в районі Рубльовського. Прям поряд! Вже шість вибухів з різницею 10 хвилин, - написав приятель Собчак. - Ну сьогодні вони відіб'ють атаки. Явно це ППО працює. Хоча щось може і пролетіти. Але це нові відчуття. Земля трясеться".-пише їй друг.

"Ти жартуєш? Пи**ець", - жахнулася вона.

Користувачі соцмереж пишуть, що це помста Собчак за те, що вона радіє ракетним обстрілам України. На це путіністка миттєво відреагувала. 

"Я не рада жодним дронам — ні в Москві, ні в Києві! І мене охоплює жах від того, що є багато людей, і тут і там, які раді, і хочуть нескінченного продовження", — написала пропагандистка. 

Джерело