Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку до Одеси. Там він подякував українським воїнам за захист регіону та всієї України. Зокрема, він відвідав шпиталь, поранених захисників. Побажав якнайшвидшого одужання, вручив державні нагороди, висловив подяку українським лікарям.   

Про це йшлося у вечірньому зверненні президента 31 травня.

В Одесі Зеленський також провів спеціальну нараду щодо безпекової та соціальної ситуації в регіоні.

"Розібрали, як посилити оборону": Зеленський повідомив мету поїздки до Одеси

"Керівництво області, військові, правоохоронці... Область пріоритетна з усіх точок зору. Саме Одещина – одна з основ безпеки всього нашого півдня, а отже, і держави. Дуже важливі результати є на Одещині у Служби безпеки України – у протидії російським диверсантам", – зазначив президент.

Він повідомив і про доповідь генерала Едуарда Москальова щодо ситуації в районах відповідальності ОСУВ "Одеса".

"Детально розібрали, як посилити оборону. Детально ж обговорили економічні питання, робочі місця, соціальне забезпечення", – сказав Зеленський.
 
Він також провів виїзне засідання Ставки.

"Постійна увага фронту. Доповіді командувачів – "Хортиця", "Таврія", Головком. Особливі доповіді керівників ГУР та СБУ. Деталі – згодом", – додав Зеленський.

Нагадаємо, під час перебування в Одесі 31 травня президент України зустрівся з військовими та правоохоронцями щодо безпекової ситуації на Одещині і похвалив СБУ Одеської області за захист держави. Також президент опублікував указ, у якому йшлось про призначення Олега Кіпера головою Одеської ОВА. 

Читайте також:

  • Важливі доповіді Буданова та Малюка: Зеленський провів в Одесі виїзне засідання Ставки
  • Зеленський розповів, скільки дітей в Україні загинули від війни – "Росія вбила їх"
  • Зеленський і Путін приїдуть до Туреччини у суботу — ЗМІ

Джерело