Онучка секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олексія Данілова, співачка Маша Данілова презентувала кліп на пісню «Кайф», в якому зналися відомі актори.

Презентуючи роботу, співачка Маша Данілова подякувала головним героям ролику – акторському подружжю Григорію Бакланову («Спіймати Кайдаша») та Анастасії Цимбалару («Ворожка», «Дівчата») та Араму Арзуманяну («Скажене весілля»).

Онука секретаря РНБО Данілова знялася у своєму музичному кліпі з відомими артистами

«Нещодавно я почула таку фразу: «Кажуть, ми живемо раз. Насправді, ми вмираємо один раз, а живемо кожного дня». Хочеться донести своєму слухачеві, що ось цей кожен день не варто проживати даремно. Життя може бути довгим або коротким – ніхто не знає, що для нас підготувала доля. Його потрібно проживати з кайфом, робити те, що хочеться, жити так, як тобі подобається, а не як кажуть. Для мене ця робота максимально про свободу в усіх вимірах і сенсах, головний сенс життя – кайфувати від нього!» – прокоментувала роботу виконавиця.

Раніше «Главком» писав, що співачка Маша Данілова зізналася, як на її творчу кар'єру вплинуло ім'я відомого дідуся, секретаря РНБО України Олексія Данілова. Марія не приховує, що інколи оточуючі прагнуть потоваришувати з нею заради меркантильних інтересів, тому Данілова часто приховує родинні звязки: «Я це дуже сильно відчуваю. У деяких моментах я бачу, коли люди дружать через свої якісь наміри. Але це дуже дивно, тому що треба цінувати людину як людину, а не тому що у неї такі родичі».

Маша Данілова – українська молода співачка, переможниця на міжнародному конкурсі фестивалю Sanremo Junior 2022, де отримала спеціальну премію «Кубок Миру» від комітету Юнісеф. Крім музичної кар’єри, Маша активно розвивається у блогінгу. Незважаючи на юний вік – 15 років, Марія робить підкасти, які користуються популярністю

Джерело