У Закарпатській області 16-річна дівчина народила у кареті швидкої допомоги свою третю дитину. Медики наголошують, що ці пологи у неповнолітньої були складними. 

Про це повідомили  у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" ЗОР. 

31 травня об 11:30 закарпатські медики отримали повідомлення про те, що в 16-річної дівчини з села Кам’янське Берегівського району починаються пологи. Вона народжувала вже третю дитину. Все це ускладнювалось тим, що у неї почалась кровотеча. На місце одразу вирушили медики, щоб допомогти породіллі. 

На Закарпатті 16-річна дівчина народила у швидкій третю дитину

"Не минуло і 10 хвилин, як медики були біля породіллі. У неї це вже треті пологи. Молода жінка каже, що на обліку у гінеколога або сімейного лікаря не була і дитина народжується завчасно (триває 32-34 тиждень вагітності)", - повідомили лікарі. 

Після огляду лікарі вирішили одразу госпіталізувати вагітну через ризики, проте дорогою до лікарні у неї почалися пологи. 

"Медичне авто зупиняється і бригада готується до пологів. Ситуація ускладнена: стрімкі пологи, сідничне передлежання дитини та тендітна породілля. Але дякуючи досвіду та професіоналізму медиків все проходить благополучно і народжується дівчинка. Однак, немовля не кричить і не дихає. Медики "екстренки" проводять реанімаційні заходи і за 2-3 хвилина дитинка голосно кричить і починає дихати", - повідомили лікарі. 

Породіллю та немовля госпіталізували, їхньому життю нічого не загрожує. 

Нагадаємо, раніше на Закарпатті 26-річна жінка народила свою сьому дитину у авто швидкої допомоги.

Читайте також:

  • Аномальне нашестя комарів в Україні: як і хто має боротися з комахами (відео)
  • Вірші про літо українською мовою: добірка для малечі і не тільки
  • Сестра загиблої під час удару по Києву дівчини спростувала заяви про те, що та була на балконі

Джерело