Робитимуть це для того, аби вберегти передчасно народжених діток від стресу.

У відділенні інтенсивного виходжування передчасно народжених дітей Івано-Франківської обласної дитячої лікарні запрацював проєкт “Музикотерапія для немовлят”.

Як йдеться у сюжеті “Канал 402”, такий метод заснований на емоційному сприйнятті музики: в процесі прослуховування музики дихання малюка підлаштовується під ритм і нормується.

В Івано-Франківську для “поспішайок” проводитимуть музикотерапію (відео)

Багатодітна мам Лідія народила свого восьмого малюка на 28 тижні вагітності. Раніше таке не практикувала, однак заспокоювала дітей власними співанками.

“Мама теж, коли прислухається до музики може заснути. Малюк, коли послухає музику, заспокоюється, не плаче”, – каже багатодітна мама.

Інші матері підтримують таку терапію.

“Аби створити малюкам сприятливе середовище, лікарі самостійно підбирають акустичні мелодії. Регулювати гучність можуть матері самостійно за вказаним у кожній палаті QR-кодом”, – каже Олена Олійник, завідувачка відділення інтенсивного виходжування передчасно народжених дітей Івано-Франківської ОДКЛ.

У відділенні інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації перебуває близько 15 немовлят. Для них вмикають звуки природи, білий шум, а також класичну музику.

“Це максимально прості мелодії, вони є в репертуарі є інструментальні, перевагою і пріоритетом є ті, які містять жіночий та дитячий вокал. Все має бути підібрано максимально корисно для малюків”, – пояснює лікар-педіатр дитячої лікарні Анастасія Стефанишин.

Джерело