Днями після масованої атаки на Київ та інші українські міста сталася ще одна подія – атака дронів на Москву. У Міноборони РФ відразу звинуватили Україну в цьому інциденті, проте навіть американська влада не поспішає з висновками та звинуваченнями в бік України. Тим більше, що подібні атаки абсолютно справедливі та очікувані.

За його словами, США в певному сенсі стримують Україну, чи можна сказати, не схвалюють такі дії з боку України, щоб війна переходила на територію РФ.

Атака дронів на Москву: експерт пояснив, що це було і хто за цим стоїть

Атака дронів на Москву: експерт пояснив, що це було і хто за цим стоїть

"Сьогодні, коли CNN і Fox News постійно говорять про те, що відбувається, що вперше атакована елітна територія Москви. Причому різні цифри називаються безпілотників - до 30 там. Здавалося б, так, і начебто навіть пошкоджені житлові будинки. журналісти цих каналів новин, найпопулярніших, вони запрошують військових експертів, і кожен з них говорить про те, що не можуть поки сказати, чиї це дрони. Так само досі, при всьому тому, що Держдеп буквально нещодавно сказав, що швидше за все Кремль був атакований українськими дронами, але вони не впевнені, що керівництво України причетне до цього, чи воно володіє цим питанням", - розповів Борис Пінкус.

За словами політика, його думка така, що навіть якщо уряд України не замішаний у цій атаці, але він все одно має підтримувати етнічних росіян, патріотів, які виступають проти путінського режиму.

Атака дронів на Москву: експерт пояснив, що це було і хто за цим стоїть

"Ми маємо вже таку групу антипутінську, яка називається легіон "Свобода Росії", що базує на території України і здійснює набіги на прилеглі Білгородську область, наприклад. Чому б саме подібній антипутинській групі не мати таких дронів і не атакувати. А взагалі, чесно кажучи , я б на урядовому рівні підтримував би такі антипутинські рухи", - каже експерт.

Борис Пінкус каже, такі групи складаються з етнічних росіян, які вважаються патріотами Росії. Вони не вважають путінський режим легітимним, вони сподіваються мати іншу Росію.

"Чому б нам їх не підтримувати, ось про це йдеться. Сьогодні ми стали свідками бумерангу. Того самого бумеранга, який мав би бути давно. Моя позиція така: "Око за око, зуб за зуб", - додав політик.

Атака дронів на Москву: експерт пояснив, що це було і хто за цим стоїть

Останні новини України:

Джерело