Культовий американський режисер Квентін Тарантіно зайвий раз дав шанувальникам привід переконатися в тому, що він має слабкість до жіночих стоп.

Так от, робітник стриптиз-клубу Crazy Girls у Лос-Анджелесі пригадав, як одного разу Тарантіно прийшов до їхнього закладу. Менеджер стриптиз-клубу поділився, що режисер попросив, аби йому привели танцівницю з "найбільшими цицьками" та "найбільшою дупою".

З нею Тарантіно вирушив до VIP-кімнати, пише DailyMail. Менеджер зізнався, що не втримався і підгледів за Тарантіно і стриптизеркою у камеру відеоспостереження "через цікавість".

Квентін Тарантіно заплатив 10 тисяч доларів стриптизерці, аби лише облизати її стопи

"Він сідає. Вона збирається зняти свій топ. І раптом він встає, кидає її на довбане сидіння, знімає з неї черевики одну за одною, обидві туфлі, просто починає лизати підошви її ніг, смоктати пальці", - поділився подробицями працівник стриптиз-клубу.

Приблизно за 30 хвилин Тарантіно зупинився і, за словами працівника клубу, ноги танцюристки мали вигляд "як… знаєте, коли ви приймаєте ванну з піною? Як чорнослив".

За те, що Тарантіно облизав ступені стриптизерці, він заплатив їй 10 тисяч доларів.

Зазначимо, що ані для кого не секрет, що Квентін Тарантіно нерівно дихає до ступень. Режисер не раз у своїх фільмах використовував елементи фут-фетішу. Всі добре пам'ятають, як у своїй культовій стрічці "Від заходу до світанку" Тарантіно облизував пальці героїні Сальми Гаєк.

Читайте також:

  • Потап повернувся до України і показався в патріотичних шкарпетках на тлі їхнього з Каменських будинку
  • 83-річний Аль Пачіно вчетверте стане батьком
  • Інна Цимбалюк вийшла заміж за росіянина і мовчить про війну: де зараз відома українська модель

Джерело