Арнольд Шварценеггер в інтерв'ю Cinema Blend висловився про здоров'я та завершення кар'єри свого друга Брюса Вілліса, з яким раніше багато разом знімалися. Як відомо, Віллісу дагностували лобово-скроневу деменцію. Артист оголосив про завершення кар'єри.

Шварценеггер заявив, що таких акторів, як Брюс Вілліс, не забувають. «Я вважаю його фантастичним. Він багато років був великою зіркою, і його завжди пам'ятатимуть таким. І прекрасною людиною», – сказав Шварценеггер.

«Я розумію, що йому довелося закінчити кар'єру в кіно за станом здоров'я. Але, як ви знаєте, ми ніколи не йдемо на пенсію. Герої бойовиків перезавантажуються», – додав він.

Шварценеггер зізнався, що думає про закінчення кар'єри друга – тяжкохворого Брюса Вілліса

Раніше «Главком» писав, що Брюс Вілліс під час зйомок одного з останніх фільмів через хворобу забув, що знаходиться на знімальному майданчику. Під час зйомок сцени у закусочній актор був певен, що прийшов туди пообідати. Про це повідомляє Insider із посиланням на інтерв'ю фахівця з реквізиту Алісії Хаверланд.

Перед завершенням кар'єри він взяв участь у зйомках кількох бойовиків низької якості та за один із них навіть отримав антипремію «Золота малина», яка відзначають найгірші роботи кінематографістів. Після того, як стало відомо про діагноз актора, організатори відкликали премію.

Джерело