Його прооперували.

Чоловік зламав пеніс у трьох місцях після жахливого інциденту у спальні – фото

Чоловік із Танзанії зламав свій пеніс у трьох місцях під час сексу.

Гучне клацання відбулося, “коли пеніс вислизнув, заблукав” і вдарив об область жіночої промежини, “коли він намагався знову ввести його”, повідомили лікарі International Journal of Surgery Case Reports.

 

У журналі представники охорони здоров’я повідомили, що анонімний пацієнт звернувся до лікарні з набряклим пенісом, скаржачись на біль та кровотечу з уретри протягом п’яти годин.

Там йому дали знеболювальні, а потім направили до Християнського медичного центру Кіліманджаро.

Хоча статевий член не містить кісток, переломом називають, коли його волокниста сполучна тканина, звана білковою оболонкою, пошкоджена або розірвана.

МРТ показала, що чоловік пошкодив свій пеніс у трьох місцях вздовж білкової оболонки: у парі еректильних тканинних тіл, відомих як кавернозні тіла, та в іншій ділянці, що називається губчастим тілом. Крім того, у нього був частковий розрив уретри, трубки, за якою сперма та сеча виходять із статевого члена.

Чоловік зламав пеніс у трьох місцях після жахливого інциденту у спальні – фото
МРТ / Фото: sciencedirect.com
Доктор Бартоломео Ніколаус Нгові та його команда урологів із Християнського медичного центру Кіліманджаро повідомили, що пеніс чоловіка був “трохи викривлений”. Вони також стверджували, що він збільшився у розмірах і був весь у крові.

Чоловіка терміново доправили до хірургічного відділення, де йому зробили операцію, зшивши кавернозні тіла, уретру та губчасте тіло.

За три дні його виписали з лікарні, а катетер із уретри видалили через 21 день.

Через шість місяців після травми пацієнт повернувся до лікарні і повідомив, що знову займається сексом і функція його статевого члена повернулася до норми.

Сообщение Чоловік зламав пеніс у трьох місцях після жахливого інциденту у спальні – фото появились сначала на NEWS TiME.

Джерело