На головній сторінці офіційного сайту російського патріарха Кирила (Гундяєва) розміщено текст на підтримку контрнаступу ЗСУ та відеоролик який раніше оприлюднив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Про це повідомив Антон Геращенко.

"Подвір'я патріарха московського і всієї русі благословляє контрнаступ ЗСУ", - йдеться на головній сторінці сайту.
 
На сайті можна побачити підписи "Ми віримо у ЗСУ", "Перемога за Богом та Україною", "Підтримайте ЗСУ та Україну".

На офіційному сайті голови РПЦ Кирила благословили контрнаступ ЗСУ (фото)

Там же розміщено текст молитви за український контрнаступ українською мовою: "Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь у милості й милосерді на смиренність рабів Твоїх і людинолюбно вислухай і помилуй нас, бо вороги наші зібралися на нас, щоб згубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам, Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай на нас збудуться слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь бореться за нас. Слава Україні!".

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна готова розпочати свій довгоочікуваний контрнаступ проти російських окупантів.

Крім того, ми раніше інформували, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зранку 27 травня опублікував на своїй сторінці відео, у якому натякнув на контрнаступ українських військових.

Читайте також:

  • Треба бути готовими і до "поганого сценарію": очільник Генштабу Збройних сил Чехії — про контрнаступ ЗСУ
  • Що з контрнаступом ЗСУ: заступник Єрмака каже, що підготування ще тривають
  • Контрнаступ ЗСУ почався: Подоляк пояснив свою попередню заяву

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело