Джерело: Жіноча тенісна асоціація (WTA).

Українська тенісистка Світоліна перемогла росіянку Блінкову у фіналі турніру WTA 250

Фото з відкритих джерел

Зазначається, що росіянка змагалась під нейтральним прапором. Сама ж Світоліна зауважила, що свій приз пожертвує на допомогу українським дітям.

“Я б хотіла розділити цю енергію з Україною, з моєю рідною країною. Усі призові з цього турніру відправляться українським дітям, які потребують їх у ці важкі часи”, — наголосила тенісистка.

Крім того, Світоліна подякувала Франції за допомогу українцям, які постраждали від повномасштабної російсько-української війни.

Для Еліни це був перший фінал турніру WTA, починаючи з серпня 2021 року. Тоді тенісистка перемогла на змаганнях в Чикаго. Вона взяла перерву у карʼєрі через вагітність та народження первістка у 2022 році.

  • Міністр спорту Румунії Едуард Новак повідомив, що його країна підтримує повне виключення російських та білоруських спортсменів з Олімпійських ігор 2024 року. Він виступив за підтримку та допомогу українським спортсменам
  • Також міська голова Парижа Анн Ідальго змінила свою позицію щодо участі росіян в Олімпіаді-2024. На її думку, РФ потрібно заборонити участь у змаганнях, допоки “триває війна в Україні”.
  • 6 лютого Олімпійський комітет Чехії розкритикував пропозицію Міжнародного олімпійського комітету допустити до участі в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі російських і білоруських спортсменів під нейтральним прапором.

Джерело