У селі Скрипаї Харківської області 23 травня загадково зникла 2-річна Віолетта Мужечук. Дівчинка вийшла на прогулянку разом з братом-близнюком, хлопчик повернувся, а його сестричку розшукували аж 4 дні та знайшли 27 травня. 

ТСН.ua зібрав подробиці про неймовірний порятунок 2-річної дівчинки, яка блукала лісом кілька днів. 

Що відомо про зникнення Віолетти Мужечук

23 травня близько 19:00 у селі Скрипаї Харківської області загадково зникла 2-річна дівчинка Віолетта. Вона вийшла на прогулянку у двір разом зі своїм братом. Хлопчик повернувся, а куди ділась маленька дівчинка було невідомо.

Неймовірний порятунок 2-річної Віолетти Мужечук: де була і що робила дівчинка чотири дні (фото, відео)

Одразу після цього мати дитини звернулись до поліції, яка спільно з військовими, кінологами, рятувальниками та волонтерами кинулись на пошук дитини. 

Небайдужі та правоохоронці прочісували місцеві ліси та поля, а водолази ДСНС розпочали огляд водойм, які були поруч із селом, де мешкає дитина. 

Мати вважала, що її доньку могли викрасти 

Рятувальники, поліція та волонтери докладали максимум зусиль, щоб розшукати Віолетту. Там наголошували, що найбільше шансів, що дитина жива є у перші дві-три доби. 

Мати Віолетти виховує 4 дітей, її чоловік та їхній батько захищає Україну. Жінка була переконана, що дівчинку могли викрасти. 

“Я вийшла, а її нема ніде. Я по сусідах, я в центр, я по туалетах. Йому 2,5 года, я кажу: “Де Віолетта? Віолетту забрали?”. Я запитую: “Віолетту забрали на машині?” Він каже, що так”, - говорила тоді мама дитини.

Дивовижний порятунок Віолетти 

Зранку, 27 травня, правоохоронці повідомили неймовірну новину - 2-річну Віолетту вдалось знайти у лісі. Вона - жива та здорова і за час свого зникнення не стала жертвою злочину. 

Виявилось, що дівчинка занадто далеко відійшла від дому та загубилася. Після того, як її знайшли - медики надали Віолетті першу медичну допомогу і вона добре почувається. 

"Ми кожного дня молилися, щоб дівчинку знайшли живою. Віолетта жива, ми її знайшли. Сьогодні на її пошуки вийшло майже 1000 людей. Це поліцейські, рятівники, військові, волонтери, місцеві мешканці. Ми прочесали ліси, посадки. Оглянули кожен кущик, перевірили усі водойми. Віолетта жива, і це щастя. Це результат спільної роботи", - написав начальник поліції у Харківській області Володимир Тимошко. 

Де була Віолетта стільки часу 

2-річну Віолетту знайшли 27 травня у лісі аж за 10 кілометрів від її будинку. Неймовірно, але маленька дитина провела у темному місці без людей аж три ночі та чотири дні та змогла вижити. Вона була втомленою і наляканою. 

"Дівчинку оглянули лікарі — і кажуть, що з дитиною все добре. Пошуковою операцією керували поліцейські, але також долучились близько тисячі людей - це рятувальники, волонтери, військові, місцеві мешканці. І саме така взаємодія дала бажаний результат", - написав очільник національної поліції України Іван Вигівський. 

Читайте також:

  • Число карт у колоді: чому Росія запускає по Україні рівно 36 дронів - пояснення експерта
  • Як заспокоїти дитину під час повітряної тривоги та вибухів: дієві поради від психологині та лікарки
  • Комплексна відбудова Київщини: які документи потрібно мати, якщо ваше житло зруйноване війною

Джерело